Guestready - A Fantastic Home In Porto

  • 35 m²

Umístěný ve čtvrti Cedofeita v 20 minutách chůze od Kostel Sao Francisco, 35 m² apartmán Guestready - A Fantastic Home In Porto se může ubytovat až 2 hostů. Tento apartmán zahrnuje 1 ložnic, 1 koupelen a kompletní kuchyni.

Hlavní umístění přibližně 15 minut chůze od vlakového nádraží São Bento umožňuje přístup do Graphite. Douro se nachází 25 minut chůze. Hosté mohou navštívit bar Real Hamburgueria Portuguesa jen 50 metrů od apartmánu. Autobusová zastávka Maternidade je vzdálena pouhých 300 metrů.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Guestready - A Fantastic Home In Porto
Host Wise - Rustic Bright Flat - City Centre
Cena pouze pro mobilní zařízení

Host Wise - Rustic Bright Flat - City Centre

8.2
Velmi dobrý 10 recenzí
54 m od ubytování
USD 151 USD 136
za noc
Porto Charme Residence
Cena pouze pro mobilní zařízení

Porto Charme Residence

9.5
Skvělý 108 recenzí
64 m od ubytování
USD 290 USD 261
za noc
VIVA Boho House Duplex
Cena pouze pro mobilní zařízení

VIVA Boho House Duplex

8.1
Velmi dobrý 55 recenzí
107 m od ubytování
USD 235 USD 212
za noc

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkoviště

    Aktivity

    • Windsurfing
    • Turistika
    • Cyklistika
    • Rybolov

    V kuchyni

    • Rychlovarná konvice
    • Kuchyňské potřeby

    Rekreace

    • Pláž

    V pokojích

    • Klimatizace
    • Topení
    • Jídelní stůl
    • Žehlení

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě
    • Výtah

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 15:00 do 23:59
    Odhlášení: do 11:00
    Číslo licence163688/AL
    Často kladené otázky
    • ❓
      Kde je apartmán Guestready - A Fantastic Home In Porto apartmán umístěn?
      Apartmán Guestready - A Fantastic Home In Porto apartmán se nachází v blízkosti Národní muzeum Soares dos Reis.
    • ❓
      Jaké známé atrakce jsou v blízkosti apartmán Guestready - A Fantastic Home In Porto?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán Guestready - A Fantastic Home In Porto patří mimo jiné Kostel sv. Ildefonsa, Kostel Sao Francisco, Douro.
    • ❓
      Jaké možnosti stravování najdu v blízkosti apartmán Guestready - A Fantastic Home In Porto apartmán?
      Mezi restaurace v blízkosti apartmán Guestready - A Fantastic Home In Porto apartmán patří restaurace Oficina a O Afonso Restaurante, které se nacházejí jen asi 5 minut chůze.
    • ❓
      Je v apartmán Guestready - A Fantastic Home In Porto připojení k internetu?
      Ano, apartmán Guestready - A Fantastic Home In Porto nabízí Wi-Fi.
    • ❓
      Jaká je velikost toto ubytování typu apartmán?
      Toto ubytování typu apartmán má celkovou výměru 35 m².
    • ❓
      Kolik hostů může toto ubytování typu apartmán ubytovat?
      Toto ubytování typu apartmán nabízí ubytování až pro 2 hostů.

    Umístění

    Map

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Guestready - A Fantastic Home In Porto

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít